IV BIEG DLA HOSPICJUM

Już po raz czwarty zapraszamy do udziału w niezwykłym wydarzeniu łączącym ducha rywalizacji sportowej i potrzebę pomagania innym – IV Bieg charytatywny na rzecz Sosnowieckiego Hospicjum „ZDOBĄDŹ SWOJE MONTE CASSINO”, który odbędzie się 15 maja na terenie Górki Środulskiej (ulica 3 Maja).

4_bieg_hospicjumGłównym wydarzeniem tego dnia będzie bieg na dystansie 5 km. Oprócz tego rozegrane zostaną biegi dla dzieci i młodzieży, marsz Nordic Walking i rywalizacja osób niepełnosprawnych. Wydarzeniom sportowym towarzyszyć będzie całe mnóstwo dodatkowych atrakcji dla całych rodzin.

Już dziś zapraszamy zawodników do zapisywania się do biegu na stronie http://www.protimer.pl/bio/218/

Dokładne informacje znaleźć można w regulaminie biegu – pdf 451.42 KB

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.