„Monte Cassino” zdobyte!

Po raz trzeci 17 maja 2015r. byliśmy współorganizatorami olbrzymiego przedsięwzięcia jakim była organizacja akcji charytatywnej na rzecz sosnowieckiego hospicjum.                     W poprzednich latach nauczyciele naszej szkoły biegali ulicami miasta, a osoby chętne wspierały nas poprzez udział w biegu alejkami i ulicą osiedla gdzie mieści się siedziba naszej szkoły  i klubu UKS Tramp. Tegoroczna edycja biegu, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielu osób, została zmieniona w swej formie. Odbyła się na Górce Środulskiej pod hasłem „Zdobądź swoje Monte Cassino”, co jest nawiązaniem do nazwy ulicy, jak i przypadającej w tych dniach rocznicy bitwy o wzgórza Monte Cassino.

Każdy kto przyszedł i chciał zmierzyć się z wyzwaniem jakie zostało postawione przed uczestnikami tego przedsięwzięcia miał do pokonania wzniesienie na którego szczycie czekała nagroda – pamiątkowy medal.

Biegom wszystkich kategorii, towarzyszył również piknik rodzinny z licznymi atrakcjami, gdzie zbierano datki na budowę stacjonarnego hospicjum w naszym mieście. Wszystkim darczyńcom, ofiarodawcom, sponsorom i partnerom oraz przede wszystkim ludziom dobrej woli i wielkiego serca za wsparcie i pomoc serdecznie dziękujemy. Dzięki Wam zebraliśmy 13 467,97złotych na tak szczytny cel –jakim jest pomoc innym w potrzebie.

Wyniki biegu OPEN                                                                                                                         Wyniki biegu OPEN KOBIET
Wyniki biegu OPEN MĘŻCZYZN
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych

GALERIA ZDJĘĆ

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.